KONST / Litografier / Färglitografi 15263198
nr 1526 3198
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 196/360. Färglitografi, bildmått: 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 63x71 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:07:33
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr